Що таке Instantor?

Instantor – це шведська фінтек (фінансові технології) компанія, що була заснована в 2010 році в Стокгольмі, Швеція.

Ми робимо ваше фінансове життя якнайлегшим, замінивши старі паперові документи та анкети на декілька простих натискань. Наші інструменти допомагають вам ідентифікувати себе, а також підтвердити ваші фінансові можливості онлайн за декілька хвилин, використовуючи інформацію з вашого банківського рахунку. Тож, замість того, щоб йти до банку по банківську виписку, або завантажити її через інтернет банкінг та пересилати документи поштою або приносити документи до відділення, ви можете швидко надати доступ для Instantor для приеднання до вашого банку в реальному часі та через безпечний прикладний програмний інтерфейс.

Кожного місяця ми обслуговуємо близько 400 000 споживачів, що подають заявку на кредит.

Ми сприймаемо конфіденційність та безпеку найбільш серцозним чином та суворо дотримуємося галузевих законів та стандартів. Захист особистої інформації є головним пріоритетом. Якщо ви хочете дізнатись більше, ознайомтесь із нашими умовами та положеннями та політикою конфіденційності, зв’яжіться з нами за адресою privacy@instantor.com.

Як дані отримуються та обробляються?

Ваші особисті та фінансові дані збираються після того, як ваш явний дозвіл отримано протягом процесу подання заявки. Дані потім реструктуруються та складаються у звіт, який надсилається нашим клієнтам (організація, в якій була зроблена заявка).

Компанія Instantor не приймає жодних рішень та не надає рекомендацій щодо надання кредиту. Ці рішення приймаються нашими клієнтами. Для цього ми надаємо їм інформацію, яка полегшує прийняття рішення, роблячи процесс швидше та точніше.
Ми збираємо, обробляємо та обмінюємось даними за допомогою безпечних та законних процедур. Дані, які ми збираємо, безпечно зберігаються, як правило, протягом двох місяців, після чого всі особисті дані видаляються назавжди. Ми допомагаємо понад 150 фінансовим установам ідентифікувати та перевірити мільйони споживачів в 22 країнах.

Як це працює?
1. Ви дотримуєтесь кроків для заявки на кредит онлайн.

2. Ви підтверджуєте свою особу через Instantor.

3. Instantor підключається до вашого банку та завантажує ваші дані.

4. Instantor об’єднує зібрані банківські дані в звіт.

5. Банк або фінансова установа можуть швидко підтвердити особу та прийняти рішення щодо виплати кредиту.

Безпека

Ми прагнемо захистити ваші дані та впровадили відповідні технічні та організаційні заходи, щоб захистити вас від шахрайства та забезпечити збереження ваших даних. Однак майте на увазі, що жодна система не є повністю захищеною.

Як користувач сервісу Instantor ви можете виконати декілька заходів, щоб мінімізувати ризик несанкціонованого використання даних вашого банківського рахунку. Наприклад, ви завжди повинні використовувати сильний та унікальний пароль, ніколи не зберігати свої облікові дані на папері або електронних носіях, таких як електронна пошта; обмежувати доступ до вашого комп’ютера та веб-переглядача, а також ніколи не повідомляти свій пароль стороннім особам. Хоча ми вживаємо заходів для обмеження ризику несанкціонованого використання облікових даних користувача(ім’я та пароль), наприклад, обмежуючи кількість невдалих спроб входу, ми не можемо гарантувати повне запобігання будь-якому несанкціонованому використанню. Якщо ви підозрюєте, що ваш обліковий запис було використано неавторизованою особою, щоб дати Instantor доступ до інформації про ваш банківський рахунок, повідомте нас якомога швидше, надіславши електронне повідомлення за адресою privacy@instantor.com.

Як з нами зв’язатися

Ми будемо раді допомогти з будь-якими питаннями, або якщо вам потрібна додаткова інформація. Зверніться до нашої команди за адресою privacy@instantor.com.